Відкрито "Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради"

Дата: 01.03.2019 10:52

Стабільний економічний розвиток країни неможливий без формування соціально забезпеченого суспільства. Соціальна політика зосереджується на формуванні ефективних умов життя всіх членів суспільства, відносин між соціальними групами, забезпеченні ефективної зайнятості, створенні соціальних гарантій і умов для поліпшення добробуту населення. Соціальна політика будь-якої держави спрямована на соціальний захист різних соціальних і демографічних груп населення, особливо тих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З 1 березня 2019 року в Лозно-Олександрівській громаді розпочала свою роботу комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради». Центр утворено для проведення соціальної роботи та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівській селищної ради розташований за адресою: смт Лозно-Олександрівка, вул. Центральна, 1,  електронна адреса: loznasocialcenter@ukr.net