Події та заходи

Інформація про заходи, привітання та звернення

24 Січня, 2022 р., 15:10
На територіях Білокуракинської та Лозно-Олександрівської громад здійснюється проєкт «Спільна культура – спільне майбутнє», який покликаний забезпечити доступність населення громад до якісних культурних послуг та його спрямовано на зміцнення матеріально-технічної бази Білокуракинського будинку культури імені Тараса Шевченка. Оскільки масові заходи постійно потребують видатків з бюджетів на орендування вуличної сцени, то проект сприятиме значній економії місцевих бюджетів. Наразі обладнання для мобільної сцени прибуло до Білокуракинської громади. Незважаючи на несприятливі погодні умови, постачальниками було проведено навчання по збору та подільшій експлуатації сцени серед працівників громад-учасників проекту. Сцену змонтовано. Вона з нетерпінням чекає на учасників заходів та їхніх відвідувачів.
19 Січня, 2022 р., 11:04
Шановні мешканці Лозно-Олександрівської громади, прийміть мої вітання з Хрещенням Господнім! З давніх-давен свято Водохреща символізує очищення від усього нещирого і недоброго, свято світлих помислів та нових починань. У цей день вода стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією. Від щирого серця бажаю гармонії, миру, злагоди і любові. Нехай священна вода зробить усіх нас здоровими та дужими, очистить душі від тривог і негараздів. Хай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними! Міцного здоров’я вам, добра, благополуччя, сімейної злагоди та нових звершень!
20 Червня, 2021 р., 11:10
15 червня 2021 року було підписано Угоду Угода про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Проект «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)» та Лозно-Олександрівською селищною радою Луганської області.
01 Червня, 2021 р., 10:33
Дорогі діти! Шановні батьки!
15 Лютого, 2021 р., 09:52
Шановні учасники бойових дій в Афганістані
08 Лютого, 2021 р., 17:08
Шановні жителі Лозно-Олександрівської громади!
22 Січня, 2021 р., 11:12
Шановні мешканці Лозно-Олександрівської громади!
19 Січня, 2021 р., 09:38
Дорогі мешканці Лозно-Олександрівської громади!