Юридичний консультант

09 Лютого, 2022 р., 16:23
Користування земельною ділянкою здійснюється на підставі договору оренди землі, який укладається між власником земельної ділянки (орендодавцем) та особою, яка має намір користуватися земельною ділянкою (орендарем).
20 Січня, 2022 р., 08:41
Відповідно до пункту 2.3. Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України 25 листопада 2005 року № 22-1 (у редакції постанови правління Пенсійного фонду України 07 липня 2014 року № 13-1, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2005 року за № 1566/11846 (далі - Порядок), до заяви про призначення пенсії у зв`язку з втратою годувальника, крім іншого, надається документ про перебування членів сім`ї (крім дітей) на утриманні померлого годувальника.
22 Грудня, 2021 р., 13:13
Іноді з тієї чи іншої причини ми опиняємося в конфлікті, який забирає час, здоров'я, а іноді й близьких людей. Що робити коли охоплені емоціями сторони конфлікту перестають чути і розуміти один одного. Завдяки унікальній можливості для клієнтів системи безоплатної правової допомоги стала доступна ще одна послуга вирішення конфлікту/спору - медіація. Це переговорна процедура, побудована на принципах добровільності, конфіденційності, нейтральності та самовизначення сторін. Це процедура, яка дозволяє вирішити спір не звертаючись до суду. Медіатор - це нейтральний посередник, який керує процесом медіації. Маючи спеціальні навички ведення переговорів, медіатор допомагає сторонам знизити градус напруги, почути один одного, самостійно напрацювати варіанти рішень, тобто домовитися. Фахівці Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняли участь у навчаннях медіаторів з числа працівників системи безоплатної правової допомоги.
16 Грудня, 2021 р., 17:55
Фахівці «Білокуракинського бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили виїзд до Лозно-Олександрівської громади.
30 Листопада, 2021 р., 13:48
В рамках реалізації гранту: «Створення умов доступності місцевого населення Лозно-Олександрівської громади до системи безоплатної правової допомоги шляхом облаштування віддаленого робочого місця» виготовлено буклети стосовно правової допомоги, що гарантується державою.
26 Листопада, 2021 р., 08:44
Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство. Насильство в сім’ї або родині притаманне для багатьох держав, незважаючи на їх позитивні здобутки у законодавчій, політичній та практичній сферах. (Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству від 18.05.2018 № 1/11-5480)
18 Листопада, 2021 р., 14:08
Як діяти якщо спадкоємцем після смерті родича  пропущено строк подачі заяви нотаріусу про прийняття спадщини?