Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація (громада)

Луганська область

КУ "Центр надання соціальних послуг Лозно - Олександрівської селищної ради"

Вітаємо Вас на сторінці Центру надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради!

Найвища цінність для нас, це щасливі та радісні очі людей, які світяться від того, що ми разом, спільними зусиллями змогли подолати всі труднощі, які виникають в житті.

Наші двері завжди відчинені для кожного, хто потребує нашої допомоги. Найголовніше вірити в те, що все буде добре!

З повагою, директор Центру Сагайдак Світлана Сергіївна

Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівській селищної ради розташований за адресою: смт Лозно-Олександрівка, вул. Центральна, буд.1, 

електронна адреса: loznasocialcenter@ukr.net

Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради діє на підставі Положення, затвердженого рішенням 9 сесії сьомого скликання №9/7 Лозно-Олександрівської селищної ради  від 19.10.2018 р. 

Центр утворено для сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам Лозно-Олександрівської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги. 

Ми діємо на принципах законності, дотримання і захисту прав людини, системності, комплексності, адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільності вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, конфіденційності, відповідальності за дотримання етичних та правових норм під час надання послуг, дотримання державних стандартів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Основними завданнями Центру є:

 • Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
 • Визначенні індивідуальних потреб зазначених осіб у соціальних послугах.
 • Організація, планування та якісне надання соціальних послуг, здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
 • Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам осіб, сімей.
 • Проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами, сім’ями.
 • Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи з особами, сім’ями.
 • Проведення оцінки потреб дитини, сім’ї та молодої особи, обстеження матеріально-побутових умов за згодою сім’ї, визначення плану та методів соціальної роботи.
 • Забезпечення надання необхідних соціальних послуг особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми.
 • Забезпечення соціальної підтримки ВІЛ-інфікованих дітей, молоді та членів їх сімей.
 • Здійснення заходів із соціального патронажу осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, у тому числі за повідомленням установ виконання покарань.
 • Інформування сім’ї, дітей та молоді про можливість отримання інших видів соціальної допомоги і послуг.
 • Проведення у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій.
 • Перенаправлення членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальних послуг чи різних видів допомоги до закладів, установ та організацій (різних форм власності та господарювання).
 • Здійснення заходів, розповсюдження інформаційних матеріалів з питань пропагування сімейних форм виховання та питань соціального захисту населення.

Відділення соціальної допомоги вдома

Відділення соціальної допомоги вдома утворюється для надання соціальних послуг за місцем проживання/перебування не менш як 80 одиноким – громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності  та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком, а саме:

 • похилого віку;
 • особи з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), крім осіб з інвалідністю унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності";
 • хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці).

Відділення не здійснює надання соціальних послуг громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

Відділення надає відповідно до державного стандарту допомоги вдома такі заходи:

1) ведення домашнього господарства: закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, промислових товарів; приготування (допомога в приготуванні) їжі; прибирання (допомога в прибиранні) житла; прання, дрібний ремонт одягу;

2) допомога в самообслуговуванні: допомога у вмиванні, обтиранні, обмиванні, вдяганні,  роздяганні, зміни натільної білизни, зміни постільної білизни, у користуванні туалетом;

3) допомога по пересуванні в будинку;

4) допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами: виклики лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

5) навчання навичкам самообслуговування: навчання навичкам вмивання, обтирання, обмивання, вдягання, роздягання, заміни натільної білизни, заміни постільної білизни, користування туалетом;

6) допомога в обробітку присадибної ділянки;

7) допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;

8) психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивацію до активності, консультації психолога);

9) надання інформації з питань захисту населення;

10) допомога в триманні безоплатної правової допомоги;

11) допомога в оформленні різних видів документів, субсидії і внесення платежів;

12) інші соціальні послуги.

Ми завжди до ваших послуг!

Фото без опису

22 Лютого, 2022 р., 15:02
                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО
14 Лютого, 2022 р., 14:59
10 та 11 лютого 2022 року тренером з домедичної допомоги  Ганною Улановою  з Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу м. Сєвєродонецьк  було проведено навчання з надання першої домедичної допомоги для  працівників нашої комунальної установи.
30 Грудня, 2021 р., 16:11
  Протягом вересня-грудня 2021 року в м. Святогірськ у рамках проєкту «Школа соціальної роботи», що реалізувався закладом післядипломної освіти «Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області» за підтримки Програми розвитку ООН, голови, заступники голів, секретарі територіальних громад, керівники/працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, комунальних установ «Центрів надання соціальних послуг» з 15 громад Луганської та Донецької областей проходили навчання за відповідною програмою різноманітних тренінгів, метою яких було сприяння формуванню ефективної системи соціального захисту та надання соціальних послуг для місцевого населення на рівні громади, яка передбачає сучасний підхід в роботі соціальних установ. До числа громад, які прийняли активну участь у навчанні в Школі соціальної роботи, ввійшла і Лозно-Олександрівська громада.
30 Грудня, 2021 р., 16:08
Шановні колеги!
09 Грудня, 2021 р., 11:34
Традиційно щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня 2021 року, проводиться Всеукраїнська  акція «16 днів проти  насильства» Комунальна Установа «Центр надання соціальних послуг» Лозно-Олександрівська селищна рада  долучилася до тих різноманітних організацій та установ представників , які приймали участь у проведенні даної  акції на території  нашої громади

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь