«Школа соціальної роботи»

Дата: 30.12.2021 16:11

Протягом вересня-грудня 2021 року в м. Святогірськ у рамках проєкту «Школа соціальної роботи», що реалізувався закладом післядипломної освіти «Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області» за підтримки Програми розвитку ООН, голови, заступники голів, секретарі територіальних громад, керівники/працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, комунальних установ «Центрів надання соціальних послуг» з 15 громад Луганської та Донецької областей проходили навчання за відповідною програмою різноманітних тренінгів, метою яких було сприяння формуванню ефективної системи соціального захисту та надання соціальних послуг для місцевого населення на рівні громади, яка передбачає сучасний підхід в роботі соціальних установ. До числа громад, які прийняли активну участь у навчанні в Школі соціальної роботи, ввійшла і Лозно-Олександрівська громада.

На другому етапі навчання соціальна робітниця комунальної установи «ЦНСП Лозно-Олександрівської селищної ради» - Куценко Л.В., яка пройшла конкурсний відбір,  з метою вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок у сфері надання соціальних послуг, успішно пройшла тижневе стажування в смт. Іванків Вишгородського району Київської області.

Узагальнення здобутків «Школи соціальної роботи» організованої та проведеної Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру відбулось на підсумковій конференції «Розвиток інтегрованих соціальних послуг на рівні громад Донеччини та Луганщини», у якій прийняли участь Ніжельський Олександр Сергійович, головний спеціаліст відділу забезпечення своєчасності та законності надання соціальних послуг управління організації соціальної роботи та соціальних послуг Департаменту адміністрування програм соціальної підтримки Національної соціальної сервісної служби України, Суліма Оксана Василівна, заступник генерального директора-керівник експертної групи Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Мінсоцполітики, Рудич Олена Леонідівна, координаторка компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Лукін Сергій, директор Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області, тощо, а також вручення сертифікатів та відзначення кращих учасників «Школи соціальної роботи» серед яких і керівники, спеціалісти й фахівці за відповідними напрямками роботи Лозно-Олександрівської ТГ, серед  яких: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Антоненко В.В., секретар селищної ради - Назарова А.А., начальник  відділу соціального захисту населення - Дерев’янко К.М., директор комунальної установи «ЦНСП Лозно-Олександрівської селищної ради» - Сагайдак С.С., фахівець із соціальної роботи КУ «ЦНСП»  - Скляр О.О., соціальні робітники КУ «ЦНСП»  - Ладік А.В., Шетілова Н.М.

Отримані знання та навички за час навчання в «Школі соціальної роботи» будуть обов’язково використовуватися у повсякденній роботі відповідних структур, з метою покращення соціального захисту населення, підвищення якості надання соціальних послуг населенню громади, де особлива увага буде приділятися вразливим категоріям мешканців.

Директор КУ «ЦНСП Лозно-

Олександрівської селищної ради