Результати конкурсу

Конкурс на посаду директора Лозно-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної  ради Луганської області

30 квітня 2021 року оголошено та розпочато подання від кандидатів на посаду документів на конкурс.

29 травня  2021 року завершено подання документів на конкурс та до участі допущено претендентів: Маслакову Д.В., Дьоміну Л.І., Бармет Л.О..

01 липня 2021 року переможцем конкурсу стала Дьоміна Л.І..

Конкурс завершено.

Конкурс на посаду директора Шарівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної  ради Луганської області