З грудня-міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 09.12.2021 09:57

З грудня-міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня 2021 року з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в Лозно-Олександрівській громаді відбувся круглий стіл: «Обмежені можливості не обмежують прав».

Захід відбувся за участі Лозно-Олександрівського селищного голови Євгена Світличного, старост Галини Зосименко та Світлани Полулях, секретаря селищної ради Альони Назарової, керівників установ та структурних підрозділів селищної ради, людей з інвалідністю та їх рідних.

Директор КУ «Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради» Світлана Сагайдак доповіла про стан надання соціальних послуг людям з інвалідністю комунальною установою. Крім того, директор Центру нагадала всім присутнім про функціонування пункту прокату засобів реабілітації на базі комунальної установи, в якому за потреби можна безкоштовно отримати засоби реабілітації.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради» надала підопічним, що знаходяться на обліку у відділенні соціального догляду вдома та мають інвалідність - засоби особистої гігієни (памперси, одноразові пелюшки, миючі засоби, мило, пральний порошок тощо).