Співпраця Білокуракинського бюро правової допомоги із Лозно-Олександрівською громадою в дії

Дата: 18.11.2021 15:10

Однією з цілей системи безоплатної правової допомоги є забезпечення надання якісної та доступної правової допомоги громадянам як у містах, так і у найвіддаленіших селах України. Це реалізується завдяки партнерству з об’єднаними територіальними громадами. Старобільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав налагодження співпраці з новообраними головами та радами об’єднаних територіальних громад Луганщини.

Саме таку співпрацю налагоджено з Лозно-Олександрівською територіальною громадою, яка приклала чимало зусиль для підвищення правової свідомості своїх мешканців, створення умов для отримання ними професійної правової допомоги, створення умов фахівцям відділу «Білокуракинське бюро правової допомоги» Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які опікуються безоплатною правовою допомогою мешканцям громади.

На сьогоднішній день співпраця з громадою полягає в наступному:

• організація виїзних мобільних пунктів консультування громадян в приміщеннях сільських та селищних рад;

• правопросвітницькі заходи для населення з різних правових питань,

• роз’яснення чинного законодавства та основних реформ України;

• розміщення інформаційних матеріалів про безоплатну правову допомогу на веб-сайті громади та інформаційних стендах громади та старостатів;

• постійна комунікація з представниками громади, надання методичної допомоги щодо порядку надання безоплатної правової допомоги громадянам.

Здійснюючи правопросвітництво та надання правових консультацій громадянам, фахівці місцевого центру орієнтуються на правові потреби кожної громади.

Завдяки роботі консультаційних пунктів у створених громадою віддалених точках доступу жителі громади отримують не лише правові консультації та роз’яснення, а й доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.

Білокуракинське бюро правової допомоги

вул. Базарна, 13, смт.Білокуракино, 92200,