Проєкт «Спільна культура – спільне майбутнє»

Дата: 24.01.2022 15:10

На територіях Білокуракинської та Лозно-Олександрівської громад здійснюється проєкт «Спільна культура – спільне майбутнє», який покликаний забезпечити доступність населення громад до якісних культурних послуг та його спрямовано на зміцнення матеріально-технічної бази Білокуракинського будинку культури імені Тараса Шевченка. Оскільки масові заходи постійно потребують видатків з бюджетів на орендування вуличної сцени, то проект сприятиме значній економії місцевих бюджетів. Наразі обладнання для мобільної сцени прибуло до Білокуракинської громади. Незважаючи на несприятливі погодні умови, постачальниками було проведено навчання по збору та подільшій експлуатації сцени серед працівників громад-учасників проекту. Сцену змонтовано. Вона з нетерпінням чекає на учасників заходів та їхніх відвідувачів.

Цей проєкт реалізується ГО «Світоч майбутнього 2010» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.