Привітання селищного голови

Дата: 08.02.2021 17:08

Шановні жителі Лозно-Олександрівської громади!

Історія утворення громади є часточкою історії нашої держави, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди своєю щоденною працею.

Сьогоднішній день увійшов в історію створення та розбудови нашої території.

Саме 08 лютого 2018 року було прийнято перше рішення про об'єднання селищних та сільської рад в об'єднану територіальну громаду.

Від щирого серця вітаю вас з 3-ю річницею утворення Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади. Вірю, що попереду в нашої громади щасливе майбутнє.

Дякую усім мешканцям громади за самовіддану працю, за любов до рідного краю, за внесок у розвиток та добробут громади. Нехай наша громада росте, розвивається і займає особливе місце в серцях її жителів.

Бажаю кожній родині перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

З повагою, Лозно-Олександрівський селищний голова Євген Світличний