Звіт Начальника поліції Білокуракинського району перед населенням Лозно-Олександрівської громади за 2018 рік

Дата: 26.03.2019 11:57

25 березня в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбулася зустріч з представниками Білокуракинського Відділу Поліції та спеціалістом з громадської мобілізації в Луганській області Емілем Коренєвим. В рамках проекту ПРООН «Поліпшення координації поміж громадянами, поліцією та місцевою владою задля посилення громадської безпеки», який впроваджується Інститутом було розроблено форму звіту начальника поліції перед громадою.

Під час зустрічі начальник Білокуракинської поліції звітував перед громадою за новою формою звіту про діяльність поліції за 2018 рік. Громада та представники поліції обговорили діяльність поліції на території громади та пропозиції, які будуть враховані при подальшій роботі та співробітництві.

В майбутньому представники поліції планують періодично організовувати зустрічі в такому форматі.