Контакти відповідальної особи за протидію домашньому насильству Лозно-Олександрівської ОТГ

Дата: 26.06.2019 10:57

Відповідальні особи за протидію домашньому насильству на території Лозно-Олександрівської ОТГ:

Антоненко Віталій Васильович - Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

Тел. 0668066220

9-33-34, lozna.sovet@ukr.net

Нікітіна Ірина Миколаївна - староста селища Мирне, сіл Нянчине, Попасне, Новопокровка.

9-92-46, mirnoe2020@ukr.net

Базалєєва Анна Юріївна - староста сіл Солідарне, Гладкове, Кочине-Розпасіївка, Калинова Балка, Миколаївка.
 9-22-13, anna_bazaleeva@ukr.net

Полулях Світлана Миколаївна – староста сіл Привілля, Вільшани, Березівка, Лугове, Головкове, Шахове, Чапліївка, Вівчарове, ТрудородительськеМаслакове, Дуванка.

privolskiyselsovet@gmail.com

Зосименко Галина Миколаївна – староста сіл Шарівка, Лозне.

avsharivka@ukr.net

Відповідальна особа за прийом  та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильству, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками:

Назарова Альона Анатоліївна - секретар селищної ради

Тел. 0662201635