День Конституції України

Дата: 28.06.2019 13:59

28 червня Лозно-Олександрівська громада святкувала 23-річницю Конституції України.
В Лозно-Олександрівському Будинку Культури відбувся святковий концерт в якому приймали участь представники художньої самодіяльності Лозно-Олександрівського, Мирненського, Солідарненського та Гладківського Будинків Культури.
З привітальними словами в честь свята до всіх присутніх звернувся голова Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади Олексій Олександрович Леонов, та вручив подяки мешканцям громади за сумлінну працю та вагомий внесок у створення та розвиток Лозно-Олександрівської ОТГ.
Святкування супроводжувалося чудовими піснями та запальними танцями, а також переглядом інформаційної стрічки, про історію прийняття Конституції України.
Після концерту для всіх бажаючих на площі біля Лозно-Олександрівського БК відбулася святкова дискотека.