Святкування Дня Молоді

Дата: 30.06.2019 23:00

30 червня Лозно-Олександрівська громада відсвяткувала День Молоді!
З ранку на стадіоні в смт. Лозно-Олександрівка відбулося змагання з футболу між командами смт.Лозно-Олександрівка, с.Мирне, с.Солідарне та с.Шарівка.
Змагання розпочалося зі звернення до молоді та привітальних слів до футболістів голови Лозно-Олександрівської громади Леонова Олексія Олександровича та начальника Відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Лозно-Олександрівської селищної ради Бушлі Наталії Сергіївни.
Після привітання під звуки державного гімну капітани команд урочисто підняли Державний Прапор та Прапор Лозно-Олександрівської ОТГ, що символізувало початок гри.
Футбольне змагання завершилося перемогою команд Мирненської сільської ради в грі серед школярів та дорослих.
Після закінчення матчу переможців та учасників відзначили грамотами. Команди Мирненської сільської ради отримали в подарунок за перемогу та гарну гру два футбольні м’ячі від голови Луганської обласної федерації футболу Ігора Шопіна.
Протягом гри та по її закінченню усіх бажаючих частували смачною польовою кашею.
Проте святкування Дня молоді в Лозно-Олександрівській громаді на цьому не закінчилося. Для молоді в вечері на площі біля Лозно-Олександрівського Будинку Культури працювали фотозони, біля яких могли фотографуватися усі бажаючі. Фотозони було облаштовано в різних стилях та тематиці, тому кожен присутній міг обрати фотозону саме для себе.
Для мешканців громади було запропоновано перегляд кінокомедії в кінотеатрі під відкритим небом. Всі присутні були дуже задоволені переглядом кінокомедії, та відмітили що з радістю проводили б вечірній час за переглядом кінофільмів під відкритим небом.
По закінченню кінофільму розпочалася святкова дискотека, яка зібрала на площі всю молодь Лозно-Олександрівки.