Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація (громада)

Луганська область

Проект «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту»

Дата: 12.09.2019 15:05
Кількість переглядів: 405

Лозно-Олександрівська ОТГ подавши заявку  була відібрана для участі у проекті «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту».

В рамках проекту плануються наступні активності:

- Тренінги щодо застосування конфліктно-чутливого підходу у діяльності та при прийнятті рішень працівниками ОТГ, а також щодо соціальної згуртованості в громадах і потреб населення, що постраждало внаслідок конфлікту.

- Спільні заходи з Департаментом соціального захисту, місцевими органами влади та неурядовими організаціями.

- Тренінги з вивчення методології проведення оцінки потреб надання соціальних послуг в межах ОТГ.

- Проведення оцінки потреб мешканців/ок громади у соціальних послугах з методичною та менторською підтримкою експертів/ок програми.

-  Розробка та/або оновлення соціальних паспортів ОТГ, на основі результатів оцінки потреб та за  експертної підтримки фахівців/чинь програми щодо стандартів захисту прав і свобод людини, консультацій щодо налагодження відносин з місцевими органами влади та локальними партнерами, рекомендацій щодо розробки проектів соціальних паспортів громад.

-  Заходи спрямовані на імплементацію рекомендацій, щодо впровадження соціальних послуг у громадах, розроблених експертами/ками програми.

В рамках реалізації проекту представники організаторів Проекту та Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА 12.09.2019 року завітали до Лозно-Олександрівської селищної ради з метою розуміння механізму надання соціальних послуг в Лозно-Олександрівській громаді.