Дата: 25.10.2019 10:11

24 жовтня в смт. Лозно-Олександрівка, селищі Мирне та селі Солідарне відбулася висадка саджанців липи та туї. У висаджені саджанців на території населених пунктів Лозно-Олександрівської ОТГ приймали участь Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій Леонов, старости Мирненського та Солідарненського округів, працівники селищної ради, відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту, центру надання соціальних послуг та комунального підприємства, школярі, вчителі та місцеві жителі.

Перед висадженням саджанців по всій території Лозно-Олександрівської ОТГ відбувалися масові прибирання територій, під час яких місцеві жителі навели лад на вулицях після осіннього листопаду.

Вважається що така висадка дерев на буде останньою, планується очищати вулиці населених пунктів від порослі та висаджувати замість них  нові саджанці.