Голова громади продовжує звітувати

Дата: 14.12.2019 21:22

Голова громади продовжує звітувати:

13  грудня у Лозно-Олександрівському будинку культури  відбулися загальні збори громадян, під час яких селищний голова Олексій Леонов відзвітував перед населенням за період роботи з січня 2019 року по грудень 2019 року.

До участі в заході були запрошені: заступник селищного голови з питань фінансово – економічної роботи - Світлана Ляшко, секретар  селищної ради – Альона Назарова,  начальник відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту селищної ради – Наталія Бушля,  начальник відділу соціального захисту – Оксана Дерев’янко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» - Дар’я Шинкаренко, працівники селищної ради та директор КП «Сількомунгосп Лозно-Олександрівської селищної ради – Володимир Бабіч.

Під час зустрічі з селищним головою місцеві мешканці підіймали важливі питання, щодо критичного стану доріг та автомобіля швидкої медичної допомоги, який не укомплектований та знаходиться у незадовільному стані. Також не менш хвилюючі, наразі, це земельні питання, зокрема - виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Всі проблемні питання, зауваження, пропозиції громадян будуть розглянуті, обговорені та враховані у подальшій роботі.

Нагадаємо, що протягом року вже проведено низку зустрічей голови з мешканцям Лозно-Олександрівської ОТГ (в серпні було проведено публічний звіт в с. Солідарне та с. Гладкове, а в грудні в селищі Мирне).