Відбулося засідання першої сесії Лозно-Олександрівської селищної ради VIII скликання

Дата: 22.11.2020 08:03

20 листопада 2020 року відбулося засідання  першої сесії Лозно-Олександрівської селищної ради VIII скликання на якій новобраний голова та депутати прийняли присягу та набули своїх повноважень.

В засіданні взяли участь депутати селищної ради, начальники відділів та  працівники виконавчого комітету селищної ради,  старости громади та  запорошені гості: Голова Білокуракинської РДА Щебетенко С.В., керуючий справами виконавчого апарату Білокуракинської районної ради Косяченко С.А. , керівник ПСП «Агрофірма Привілля» Оденчук Д.О.,  заступник начальника Білокуракинського відділу поліції, підполковник  Шиленко С.Л., Начальник Білокуракинського МРВГУ ДСНС України у Луганській області майор служби цивільного захисту  Огієвич А.Н., головний лікар КМП «Білокуракинський районний центр ПМСД» Лунякін В.О., Настоятель храму Олександра Свірського протоієрей Моргунов Віталій, керівники підприємств та організацій Лозно-Олександрівської об’єднаної громади.

На початку сесії голова Лозно-Олександрівської селищної територіальної виборчої комісії Куденко Лариса Олександрівна  оголосила про визнання повноважень новообраних депутатів Лозно-Олександрівської селищної ради VIII скликання, яким було вручено посвідчення депутатів селищної  ради.

25  жовтня 2020 року депутатами Лозно-Олександрівської селищної  ради обрано:

1. Восьмачкин Віктор Леонідович
  20. Головко Володимир Дмитрович
  21. Куценко Людмила Вікторівна
  22. Слінько Анна Володимирівна

Після оголошення депутатів Лозно-Олександрівської селищної ради VIII скликання та визнання їх повноважень, голова територіальної виборчої комісії  оголосила Постанову Лозно-Олександрівської селищної територіальної виборчої комісії, відповідно до якої на посаду селищного голови Лозно-Олександрівського громади визнано обраним Світличного Євгена Юрійовича.

Селищному голові  Євгену Світличному було вручено посвідчення селищного голови, після чого він урочисто прийняв присягу посадової особи органу місцевого самоврядування та звернувся до новообраних депутатів селищної ради  і запрошених на сесію гостей.

З привітальними словами до новообраної ради та селищного голови звернулися запрошені гості засідання першої сесії Лозно-Олександрівської селищної ради.

Після завершення урочистої частини подальше ведення сесії було передано Лозно-Олександрівському селищному голові Євгену Світличному.

На першій сесії Лозно-Олександрівської селищної ради VIII скликання було обрано секретаря селищної ради, утворено та затверджено склад постійних комісій селищної ради,  внесено зміни до структури і загальної чисельності апарату селищної ради, затверджено заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, утворено виконавчий комітет та затверджено його склад.

Рішенням депутатів за пропозицією селищного голови секретарем Лозно-Олександрівської селищної ради затверджено Назарову Альону Анатоліївну – секретарем селищної ради, Ляшко Світлану Миколаївну  та Серебрянського Олександра Семеновича  - заступниками селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.