Привітання Лозно-Олександрівського селищного голови з Наступаючими святами

Дата: 30.12.2020 11:16

Шановні жителі Лозно-Олександрівської громади!
Ось і завершується такий не легкий для кожного з нас 2020 рік, ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя. Кожна людина, кожна родина на передодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе лише позитивні зміни у наше життя.
Всі ми, якими б дорослими не були, перетворюємося в дітей і чекаємо, що Новий рік обов’язково принесе нам щастя й удачу. Ми щиро бажаємо цього своїм близьким, знайомим і друзям.
Я впевнений, що у кожної людини в році, що минає, були і позитивні і негативні моменти.  Тож я хочу щиро Вам побажати, щоб за традицією з останнім боєм курантів всі негаразди і неприємності, які відбулися в 2020 році, залишилися позаду, а в Новому 2021 році здійснилися Ваші задуми та сподівання.
Напередодні наступаючих свят від щирого серця зичу вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

З повaгою, Лозно-Олександрівський селищний голова Євген Світличний