Оголошення про ліквідацію юридичної особи

Дата: 29.01.2021 09:21

Оголошення про ліквідацію юридичної особи:

1. Комунальне підприємство «Привільський благоустрій»;

2. Код за ЄДРПОУ – 42170962, юридична адреса: 92123, Луганська область, Троїцький район, село Привілля, вулиця Центральна, будинок 9;

3. З метою посилення і покращення ефективності фінансово-господарської діяльності та вдосконалення роботи комунальних підприємств, для більш раціонального використання коштів з селищного бюджету, відповідно до ст.ст. 104-107 Цивільного кодексу України, ст. 59 Господарського кодексу України, ст. 25, ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись рішенням сесії Лозно-Олександрівської селищної ради №3/6 від 28.12.2020 р «Про прийняття прав засновника комунального підприємства «Привільський благоустрій» Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області»  та рішенням сесії Лозно-Олександрівської селищної ради № 1/10 від 10.12.2020 р «Про початок реорганізації Привільської сільської ради шляхом приєднання до Лозно-Олександрівської селищної ради».

Державна реєстрація «Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті її реорганізації» проведена 26.01.2021 р. в Центрі надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради за адресою: 92302, Луганська область, смт. Новопсков, вул. Шкільна, 15-Б.

4. Комісія з припинення юридичної особи шляхом реорганізації (приєднання) КП «Привільський благоустрій» (ЄДРПОУ 42170962) до КП «Сількомунгосп» (ЄДРПОУ 31783509) утворена рішенням №4/8 четвертої сесії восьмого скликання Лозно-Олександрівської селищної ради Сватівського району Луганської області:

Голова комісії: Антоненко Віталій Васильович – заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради;

Заступник голови комісії: Бабіч Володимир Олександрович – директор КП «Сількомунгосп»;

Члени комісії:

Овчаренко Володимир Олександрович – директор КП «Привільський благоустрій»;

Яковлева Олена Володимирівна  – головний бухгалтер КП «Сількомунгосп»;

Стрельнік Світлана Вікторівна - головний бухгалтер КП «Привільський благоустрій».

Місцезнаходження комісії за адресою:  92211, Луганська область, Білокуракинський район, смт. Лозно-Олександрівка, вулиця Центральна, буд. 1. Телефон для довідок: +38(068)6915226

5. Строк для заяв кредиторами своїх вимог – 26.03.2021 р.

Голова комісії Антоненко В.В.