Інноваційна послуга Білокуракинського бюро  або  Альтернативний спосіб вирішення спору за допомогою посередника

Дата: 19.03.2021 12:23

Інноваційна послуга Білокуракинського бюро

або

Альтернативний спосіб вирішення спору за допомогою посередника

«Дуже часто при судовому врегулюванні спору проблема конфліктної ситуації між сторонами залишається не вирішеною. На наш погляд, медіація – це саме той дієвий інструмент, який допоможе клієнтам не тільки вирішувати правові проблеми, а й розв’язувати конфлікти, зменшуючи тим самим соціальну напругу в суспільстві. Враховуючи те, що на сьогодні люди практично нічого не знають про медіацію, ми, як провайдер надання безоплатної правової допомоги, можемо активно пропонувати їм вирішувати ці питання за допомогою медіації», – Олександр Баранов, в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Медіація – це цілком конфіденційна процедура вирішення конфлікту (спору) без  суду за допомогою посередника (медіатора)

Отримати можливість вирішити довготривалий спір (конфлікт ) можливо за допомогою медіатора, людини зі спеціальною освітою з яким співпрацює система безоплатної правової допомоги,  через звернення до Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського  місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Доступ до медіації – це один з пріоритетів діяльності системи безоплатної правової допомоги.

З метою розвитку цього напряму діяльності між Старобільським місцевим центром  з надання безоплатної вторинної правової допомоги найближчим часом буде укладено меморандум про співпрацю із практикуючими медіаторами України.  Тож запрошуємо бажаючих дізнатись більше, або вже зараз спробувати вирішити конфлікт, налагодити відносини з рідними за допомогою нової послуги:

Доступ до медіації, яку надає  Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського  місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Білокуракинське бюро правової допомоги

вул. Базарна, 13, смт. Білокуракине, 92200,