Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація (громада)

Луганська область

Оголошення про конкурс на посаду директора Лозно-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної ради в Луганській області

Дата: 30.04.2021 09:20
Кількість переглядів: 212

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Лозно-Олександрівської селищної ради, затвердженого рішенням Лозно-Олександрівської селищної ради від 20 травня  2020 року № 50/4, відділ освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Лозно-Олександрівської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора Лозно-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної ради Луганської області, яка знаходиться за адресою: 92211 Луганська область, Білокуракинський район, смт Лозно-Олександрівка, вул. Вишнева 33.

 

Умови праці. Повна зайнятість і гідна оплата праці, динамічна робота з сучасними підходами та стандартами до освіти в команді професіоналів.

 

Кваліфікаційні вимоги. Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Претенденти на посаду директора Лозно-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної ради Луганської області для участі у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

 

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подати інші документи, які підтверджують професійні та/або моральні якості.

Документи подаються претендентом особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до служби відділу за адресою: вул. Центральна, 1, смт Лозно-Олександрівка, Білокуракинський район, Луганська область, 92211.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копії документа про вищу освіту з додатком проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем основної роботи.

Строк подання документів – з 30 квітня 2021 року до 29 травня 2021 року.

 

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі тестування;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Лозно-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної ради Луганської області, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік тестових питань, інформація про форму перевірки знання законодавства (письмове чи комп’ютерне тестування), зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань оприлюднюються на веб-сайтах засновників до завершення строків подання документів.

Про дату і час проведення тестування та вирішення ситуаційного завдання кандидати повідомляються уповноваженою особою не пізніше, ніж за три робочих дні до його проведення.

Про дату і час проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти допущені до неї кандидати повідомляються уповноваженою особою не пізніше, ніж за три робочих дні до проведення.

З питань надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі звертатись до відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Лозно-Олександрівської селищної ради.

Контактна особа – Антонова Аліна Вікторівна, головний спеціаліст з питань освіти, мобільний телефон 0669069137, адреса електронної пошти osvita.lozna@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь