СТАВКИєдиного податку Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року.

Дата: 07.07.2021 10:06

СТАВКИ
 єдиного податку

Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

згідно з КОАТУУ
4420900000

Найменування адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади:

Лозно-Олександрівська селищна рада (Лозно-Олександрівська об’єднана територіальна громада)

Для платників єдиного податку першої групи - 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 1 січня звітного року;

Для платників єдиного податку  другої групи – 20 відсотків (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій главі - мінімальна заробітна плата);

Для третьої та четвертої групи платників єдиного податку ставки визначені Податковим кодексом України.