Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація (громада)

Луганська область

Відбулася серпнева конференція освітян Лозно-Олександрівської громади "Стратегічні цілі та пріоритетні напрями освіти 2021-2022 навчального року".

Дата: 31.08.2021 10:03
Кількість переглядів: 263

28 серпня 2021року в приміщенні Привільського СБК відбулася серпнева конференція освітян Лозно-Олександрівської громади "Стратегічні цілі та пріоритетні напрями освіти 2021-2022 навчального року".

60 педагогів та вихователів розглядали нагальні питання офлайн, а вчителі Лозно-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. в Zoom-конференції.

Зі словами привітання у відеозапису до присутніх звернувся директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк.

Голова Лозно-Олександрівської селищної ради Євген Світличний привітав присутніх з початком нового навчального року і вручив Почесну грамоту Сватівської районної ради та Сватівської РДА директору Солідарнівської ЗОШ I-II ст. Козьминій Людмилі та грамоти Лозно-Олександрівської селищної ради ветеранам праці, які закінчили свою педагогічну діяльність в цьому році-директору Вівчарівської гімназії Симоненко Наталії та вчителю історії та правознавства Привільського ліцею Алюшиній Наталії.

Начальник відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Людмила Суська в своєму виступі висвітлила тренди сучасної освіти у світовому освітньому просторі.

Ірина Бєловолова, директор Привільського ліцею, розкрила тему "Stem-освіта- шлях у майбутнє від теорії до практики" з прикладами освоєння її в роботі свого навчального закладу.

Питання наступності та перспективності дошкільної та початкової освіти у контексті НУШ озвучила директор ЗДО(ясла-садок)"Дзвіночок"  Тетяна Ніконова.

Освіта для сталого розвитку- усвідомлення необхідності, змін в освітній парадигмі з метою подальшого сталого розвитку суспільства  та навколишнього середовища.

17 цілей та 169 задач нового плану дій набули чинності 1 січня 2016 року. Робота розрахована на 15 років до 2030 року.

7 методичних об'єднань вчителів та вихователів працювали над планом втілення цілей в роботі на уроках та в позаурочний час, захищаючи свої ментальні карти.

Приємним подарунком для учасників серпневої конференції став виступ учнів Привільського ліцею, які надихнули всіх на початок нового навчального року.