Інформаційна картка соціальної послуги соціальний супровід

Дата: 19.10.2021 15:29

Інформаційна картка соціальної послуги  соціальний супровід

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Лозно-Олександрівської селищної ради»

вул.Центральна,1смт.Лозно-Олександрівка,92211,тел.(06462)9-33-34

Е-mail:loznasocialcenter@ukr.net

Прийомні години:

Понеділок - четвер 800  - 1700(обідня перерва 1200  - 1248)

П’ятниця 800  - 1600 (обідня перерва 1200  - 1248)

Субота, неділя – вихідний

Назва послуги: СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД

Зміст послуги: обстеження, оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем; складання індивідуального плану соціального супроводу; залучення отримувача послуги до виконання індивідуального плану соціального супроводу; оцінка результатів виконання індивідуального плану соціального супроводу; регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань; сприяння у отриманні інших послуг, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток навичок; психологічне консультування; психологічна підтримка.

Форма надання соціальної послуги: індивідуальна, групова

Термін надання послуги: відповідно до рішення комісії з питань захисту дітей.

Соціальні групи: сім’ї, діти, молодь, та особи, які знаходяться у складних життєвих обставинах; особи з числа випускників інтернатних закладів; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також їх біологічні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі та усиновлювачі; особи з інвалідністю; особи, які звільнились з місць позбавлення волі; особи, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці; особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям, опинились за межею бідності, стихійним лихом, катастрофою і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі, що шукають роботу (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

• отримання повідомлення/інформації;
  • копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
  • довідка про склад сім’ї;
  • копія паспорта, ідентифікаційного номеру;
  • згода на обробку та збір персональних даних.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р. №2671-VIII, Державний стандарт соціальної послуги консультування затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 №318, Наказ Міністерства соціальної політики України від 09 липня 2014 року №450 «Про затвердження форм обліку соціальних послуг сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04 вересня 2014 року за №1076/25853, Закон України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. №2402-ІІІ, Наказ Міністерства сім’ї, молоді та спорту «Про затвердження Порядку здійснення соціального супроводу центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах» від 25.04.2008 р. №1795, Наказ Міністерства сім’ї, молоді та спорту «Про затвердження Порядку здійснення соціального інспектування центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах» від 27.05.2010 р. №1480, Наказ Міністерства сім’ї, молоді та спорту, МОЗ, МОН, Міністерства праці, Міністерства транспорту, МВС та Держдепартаменту з питань виконання покарань «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах» від 14.06.2006 р. №1983/388/452/221/556/596/106, Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту «Про затвердження Порядку здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу» від 31.10.2006 р. №3685, Наказ Держком сім’ї, молоді, МВС, МОН, МОЗ «Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення» та ін.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

• досягнення позитивного результату соціального супроводу, подолання/мінімізація сім’єю (особою) наслідків СЖО, усунення причин та умов, що спричинили такі обставини;
  • закінчення строку дії договору про надання послуги соціального супроводу або порушення умов такого договору;
  • зміна отримувачем соціальної послуги місця проживання чи перебування;
  • письмова відмова отримувача послуги або його законного представника від її надання, якщо така відмова або її наслідки не спричиняють порушення прав і свобод інших осіб, особливо дітей;
  • систематична неучасть отримувача послуги без поважних причин у заходах, передбачених індивідуальним планом соціального супроводу, за винятком ситуації, коли припинення надання послуги спричиняє порушення прав і свобод інших осіб, особливо дітей.