Розпочинається реалізація проекту: Створення умов доступності місцевого населення Лозно-Олександрівської громади до системи безоплатної правової допомоги шляхом облаштування віддаленого робочого місця

Дата: 15.08.2021 14:40

Громадська організація «Лозно-Олександрівський Добродій» стала переможцем конкурсу «Конкурс грантів "Доступ до правосуддя у цільових громадах Донецької та Луганської областей, а також приазовського регіону Запорізької області" 2021», в рамках якого на території Лозно-Олександрівської громади буде реалізовуватися проект: «Створення умов доступності місцевого населення Лозно-Олександрівської громади до системи безоплатної правової допомоги шляхом облаштування віддаленого робочого місця».

В рамках реалізації даного проєкту планується облаштувати робочий простір в адміністративному центрі громади для спеціаліста з надання безоплатної правової допомоги, який відповідно до графіку ввів би прийом громадян з усієї громади та налагодити дистанційний режим роботи даного спеціаліста в громаді.

Відповідно до дистанційного режиму роботи планується облаштувати робочий простір для проведення онлайн зустрічей зі спеціалістом, щоб в разі необхідності та потреб місцевого населення спеціаліст міг працювати і віддалено, з урахування карантинних обмежень та вимог.

Задля реалізації проекту вже розпочато співпрацю зі Старобільським місцевим центром з надання БВПД.

Реалізація проекту відбуватиметься в рамках Конкурсу, що виконується за договором #RPP/2021/02/004/ADM між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру.