Анонсуємо впровадження Бюджету участі 2022 року!

Дата: 14.02.2022 15:28

Вже в березні 2022 року розпочинаємо прийом заявок на новий етап Конкурсу Бюджету участі 2022 року.

З умовами Конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://loznolex.gromada.org.ua/bjudzhet-uchasti-2022-roku-16-26-54-09-02-2022/.

Шановні мешканці громади, подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї.

За консультацією звертатися до відділу проектно-інвестиційної діяльності та економічного розвитку Лозно-Олександрівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 1 смт. Лозно-Олександрівка, Луганської обл., 92211 або в електронному вигляді на електронну адресу: lozna.projectviddil@ukr.net

Відповідальні особи:

Ліннік Аліна Ігорівна – начальник відділу проектно-інвестиційної діяльності та економічного розвитку Лозно-Олександрівської селищної ради, тел. 0955716624.

Антонова Аліна Вікторівна – головний спеціаліст відділу проектно-інвестиційної діяльності та економічного розвитку Лозно-Олександрівської селищної ради, тел. 0989430437.