Звіт про результати впровадження Програми Бюджету участі 2021 року

Дата: 29.12.2021 16:13

В рамках впровадження Програми Бюджету участі 2021 року  переможцями стали 7 проєктів, загальна сума проєктів фінансування проєктів складає 350 000 грн.

ПРОЄКТ№2 Привільський ліцей – територія спорту і здорового способу життя: Облаштування спортивної зали Привільського ліцею.

Фото без описуФото без опису

ПРОЄКТ№5 «Затишна їдальня – здорове харчування»: Облаштування шкільної їдальні в Лозно-Олександрівській ЗОШ

ПРОЄКТ№3 Чат-бот «Лозно-Олександрівська громада online» - закуплено обладнання для розвитку та управлінням чат-ботом

ПРОЄКТ№13 "Облаштування дитячого вуличного майданчика": облаштування дитячого майданчику в с. Вівчарове - обладнання придбано, очікується встановлення.

ПРОЄКТ№10  «Створення літнього майданчику на території Гладківського сільського клубу для проведення культурно-масових заходів»: облаштування майданчику на свіжому повітрі - альтанка, лавки, урни та ліхтарі придбані та очікують встановлення.

ПРОЄКТ№7 "Мирненська школа - територія спорту та здорового способу життя": Облаштування спортивного майданчику з вуличними  тренажерами - спортивне обладнання закуплено та очікує встановлення.