Тренінг «Особливості працевлаштування в кризові часи», який відбудеться 17-18 січня 2023 року

Дата: 12.01.2023 12:16

Дізнайтеся про найкращі варіанти працевлаштування для фінансової стабільності під час кризи. Зареєструйтесь та відвідайте онлайн-захід «Особливості працевлаштування в кризові часи», який організовує ГО «Платформа розвитку «СМР» 17-18 січня 2023 року на платформі Zoom.

Протягом цього онлайн-заходу під керівництвом модераторки Наталії Малютіної ви:

• отримаєте корисну інформацію щодо актуального стану ринку праці;
  • опрацюєте свою мету щодо зайнятості і шлях до її досягнення;
  • створите або скоригуєте своє резюме та свій мотиваційний лист згідно з порадами HR;
  • дізнаєтесь лайфхаки підготовки до успішного проходження співбесіди;
  • розглянете можливість самозайнятості, як джерела для працевлаштування та отримання прибутку.

Перший день:

Skills Lab: успішна кар'єра. Планування кар’єри та прийняття рішень. Алгоритм пошуку роботи. Резюме та мотиваційний лист.

Другий день:

Співбесіда: як підготуватись та отримати зворотний зв'язок.Самозайнятість, як вид працевлаштування і отримання прибутку.Практичні кейси.

Прямуємо до успішного майбутнього разом! Розвиваймося та змінюємо світ на краще!

Реєструйтесь за посиланням  https://forms.gle/VqDup8nAdk9PdTATA

Час проведення: 17-18 січня 2023 року о 16:00-18:00 (реєстрація до 15 січня 2023 р.)

Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM

Відвідування заходу безоплатне.

Відвідувачами заходу можуть стати вмотивовані на навчання жінки та чоловіки, які мешкають на території України.

Додаткова інформація за телефонами: 066-255-04-11, -050-992-36-74.