Шановна громадо!

Дата: 12.01.2023 08:28

В цей складний для країни час коли війна торкнулась кожної родини ми як ніколи маємо допомагати одне одному.

Луганська обласна військова адміністрація провела зустріч з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста, в ході даної зустрічі було досягнуто домовленості про надання допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру.

Просимо вас повідомляти про жителів Лозно-Олександрівської громади, поранених або загиблих внаслідок бойових дій на електронну пошту Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації lozna-zvernennia@ukr.net або за номером телефону +380 66 961 6467.

Не будьте осторонь чужої біди адже разом ми сильніші і тільки разом ми зможемо вистояти!