Шановна Громадо, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Дата: 22.01.2023 10:09

Шановна Громадо, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято.Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ! Бажаємо великої сили та могутності, взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх. Миру вам і Божої Благодаті! Разом до Перемоги.

З повагою - начальник Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Євген СВІТЛИЧНИЙ.