Як під час відключень світла зберегти зір

Дата: 29.01.2023 23:19

Фото без описуВ наш час коли відключення світла стали звичною річчю всі ми пристосувались до таких умов. У кожного є свічки, ліхтарі та інші пристрої для роботи та навчання без світла. Одна головною проблемо як говорять лікарі є те що такі альтернативні джерела освітлення під час навчання чи роботи сильно напружують очі і це в свою чергу приводить до печіння і втоми очей а часто навіть до головного болю. Тому існують ряд порад від лікарів котрі допоможуть зберегти зір в ці непрості часи.

КОРИСНО:

- В кімнаті повинно бути хоча б мінімальне освітлення.

- Найкомфортніше для очей – рівномірне біле світло. Адже воно максимально схоже на природнє денне. Розповсюджуватися світло також має рівномірно.

- Слід робити перерви від гаджетів. Через кожні 45 хвилин має бути 5 хвилин перерви.

- Щоб розслабити очі, потрібно дивитися вдалину.

ШКІДЛИВО:

- Працювати у повній темряві.

- Коли світло падає в одну точку, вузько направлене.

- Коли світло б’є прямо в очі.

- Мерехтливе світло. Тому краще уникати свічок.

- Кольорове освітлення, гірлянди. Зір при їхньому використанні дуже напружується.