Де українці можуть безкоштовно отримати психологічну допомогу

Дата: 21.03.2023 20:32

Вплив війни на психологічне здоров’я неминучий. Але піклуватися про свій ментальний стан так само важливо, як і про фізичний. Ми зібрали сервіси, які надають безкоштовну психологічну допомогу.

ВартоЖити

У кол-центрі #ВАРТОЖИТИ працює лінія кризового консультування. Отримати психологічну допомогу можна за номером 55-22 з 11:00 до 19:00 по буднях.

Національна психологічна асоціація

Платформа працює у форматі первинної психологічної допомоги. Консультації надаються у телефонному режимі або через відеозв’язок для мешканців зі всієї України. Телефон гарячої лінії: 0 800 100 102.

«Розкажи мені»

Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – можете залишити заявку на цій онлайн-платформі.

Lifeline Ukraine

Гаряча лінія працює цілодобово. Звернутися за допомогою можна за номером 73-33 або написати повідомлення за посиланням.

«Людина в біді»

Безкоштовні психологічні консультації надають за номером: 0 800 210 160.