7 квітня відбулось навчання працівників Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації щодо розробки Плану відновлення та розвитку територіальної громади

Дата: 08.04.2023 14:47

Фото без описуЗа ініціативи начальника Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Євгена Світличного 7 квітня відбулось навчання працівників щодо розробки Плану відновлення та розвитку територіальної громади за участі виконавчого директора Луганського РВ АМУ Наталії Бойко. Під час навчання було розглянуто низку тем пов’язаних з Планом відновлення та розвитку території громади зокрема: законодавче підґрунтя, терміни виконання, принципи створення, етапи затвердження та шляхи подолання труднощів через залучення іноземних інвесторів.

Наприкінці навчання було визначено основні напрямки роботи за якими і буде відбуватись створення плану, а саме: визначити масштаби руйнувань, зосередитись на проблемах населення громади і шляхах їх вирішення, бути готовими після деокупації приступити до роботи у найкоротший термін.