Шановні виробники сільськогосподарської продукції Лозно-Олександрівської селищної ради!

Дата: 20.04.2023 16:09

Доводимо до вашого відома, що попри нинішні умови (ведуться бойові дії), надається державна підтримка виробникам сільськогосподарської продукції (фізична особа, ФОП або юридична особа будь-якої форми власності).

Для отримання державної підтримки, Вам необхідно: 1)переїхати та зареєструватися на території підконтрольній владі України; 2)зареєструватися в Державному аграрному реєстрі (ДАР); 3) подати заявку до ДАР.

ДАР - це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики
з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки
для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді
пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.

Заявки на участь у них подаються онлайн через кабінет безкоштовно.

В електронному кабінеті Агровиробника  у ДАР також міститься актуальна інформація про доступні для нього/неї програми підтримки.

Також за умовами програми, безповоротну допомогу зможуть отримати аграрії, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через Державний аграрний реєстр (dar.gov.ua).

Зареєстровані у ДАР фермерські господарства та інші малі виробники сільськогосподарської продукції, що відповідають критеріям програми, зможуть отримати безповоротну допомогу в розмірі:

• 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (але не більше 372 тис. грн);
  • 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача (але не більше 530 тис. грн).

Звертаємо Вашу увагу на те, що надалі Державна та міжнародна підтримка буде відбуватись лише тим агроформуванням, які зареєструвались.

Дія програми поширюється на усю Україну, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, або які перебувають в тимчасовій окупації чи оточенні, затвердженого Мінреінтеграції.

* У разі внесення змін до законодавства консультація буде вважатися недійсною