«Чорнобиль не має минулого часу»

Дата: 26.04.2023 08:42

Фото без описуВ історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна із них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорнобиль і досі є незагоєною раною. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства.

Сьогодні слова пошани та вдячності адресуємо героям-ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Шануймо, бережімо, примножуймо пам’ять про страшний 86-й.

Подвиг героїв Чорнобиля неоціненний, незабутній.