Перелік країн, де можна скласти мультипредметний тест за кордоном, розширили

Дата: 03.05.2023 15:01

Для українських вступників розширили перелік країн і міст, де можна скласти національний мультипредметний тест (НМТ). До нього додалися: Мерш (Люксембург), Майнц (Німеччина), Осло (Норвегія) та Бельдібі (Туреччина).

До 7 травня у персональному кабінеті можна змінити локацію для участі в НМТ на більш зручну. Однак існує обмеження щодо кількості учасників, які можуть проходити оцінювання. Тож варто не зволікати з вибором і реєструватися, доки є місця.

Тестування за кордоном буде відбуватися так само як і в Україні – у спеціально обладнаних тимчасових екзаменаційних центрах. З учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами.

Переглянути весь список тимчасових екзаменаційних центрів можна тут https://testportal.gov.ua/nmt-2023-za-kordonom-rozshyreno-perelik-mist-krayin-2/.