Стартувала програма державної допомоги на відновлення пошкодженого житла - інструкції для громадян та громад

Дата: 10.05.2023 11:54

Відсьогодні всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомили, що розроблений спільно з Мінцифрою, USAID / UK aid проєктом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Світовим банком механізм дає старт масштабній відбудові житлової інфраструктури.

Більш детально за посиланням: https://decentralization.gov.ua/news/16555?fbclid=IwAR18_2COaB84qeE6o_Vain7pv2zGdWOw7tMvyw1CuvKy88dvgCJs3ekr9bE