З днем знань

Дата: 01.09.2023 10:43

Фото без описуСьогодні 1 вересня по всій країні відзначається День знань, але цього, 2023 року, як і минулого уроки в школах відбуватимуться в умовах воєнного стану – онлайн та офлайн. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися , і святкування Дня знань так само актуальне.

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі.Навіть у нас дорослих цей день викликає приємні спогади про шкільне та студентське життя.

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших воїнів, знову відкриють свої двері школи та омріяні університети. Учні та студенти вирушать у неймовірно цікавий світ знань, до професійного становлення та саморозвитку.

Від щирого серця бажаю всім мирного неба, щасливого життя в незалежній, єдиній, квітучій державі! Бажаю нашим учням успіхів у навчальному році, натхнення, впевненості, чудових відміток та постійного прагнення бути кращими, нехай новий навчальний рік принесе кожному радість перемоги, справжню дружбу та чудові результати! Зі святом!

З повагою, начальник Лозно-Олександрівської СВА Євген СВІТЛИЧНИЙ