Проєкт «Повернення додому: перші кроки (економічна безпека)»

Дата: 22.12.2023 08:26

Фото без описуЯкщо Ви готові повернутись та відновлювати Луганщину, приєднуйтесь до нас щоб отримати знання та корисні навички щодо Економічної Безпеки.

Навчання складається з 5 модулів:

1 модуль – «Економічна безпека: основні напрями, показники, загрози та засади».

2 модуль – «Заходи забезпечення економічної безпеки».

3 модуль – «Шляхи пошуку фінансування для успішної роботи громадських об’єднань жінок/дівчат та чоловіків/хлопців. Фандрейзинг. Інвестування. Спільнокошт».

4 модуль – «Створення громадської організації. Правильні кроки у вірному напрямку. Юридичні аспекти. Командоутворення. Мережування».

5 модуль – «Гендерно орієнтовне бюджетування. Інклюзивність суспільства. Моніторинг та включення у прийняття рішень».

До проведення тренінгів запрошені представники (тренери) потужних громадських організацій, що вже мають досвід у запропонованих темах. Серед яких Українська Миротворча Школа, Національна психологічна Асоціація, БФ «Право на захист» та іншіх.

Тренінги проходитимуть протягом грудня 2023 року-серпня 2024 року у форматі онлайн.

Реєстрація для учасників/ць за посиланням: