Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація (громада)

Луганська область

Прозорість і підзвітність: до НАЗК направлено інформацію про порушників правил декларування доходів

Дата: 16.02.2024 15:05
Кількість переглядів: 23

За дорученням Артема Лисогора, керівника робочої групи «Прозорість та підзвітність», триває перевірка додержання посадовими особами правил подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2022-2023 роки.

На даний час здійснено моніторинг декларацій співробітників обласної державної адміністрації – апарату та структурних підрозділів.

Виявлено 33 посадовці-порушники правил подання згаданої звітності. Зокрема, декларації за вказаний період неподані ними або подані із порушенням строків.

За результатами виявлених фактів, облдержадміністрацією направлено повідомлення у Національне агентство з питань запобігання корупції.

Також триває перевірка додержання законодавства у сфері запобігання корупції серед посадових осіб військових адміністрацій населених пунктів Луганської області.