Цьогоріч вже 44 військовим зі Старобільської громади надана грошова допомога

Дата: 29.02.2024 18:46

Фото без описуДопомога виплачується в рамках Комплексної міської програми, розрахованої на тих військовослужбовців, які беруть або брали безпосередню участь у бойових діях або заходах, необхідних для забезпечення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримування військової агресії російської федерації проти України, після 24 лютого 2022 року.

Документ діє впродовж двох років – 2024-го та 2025-го. На його реалізацію за цей час планується спрямувати майже 9 мільйонів гривень з бюджету Старобільської громади.

Наразі, за результатами розгляду заяв та документів, що надійшли, грошова допомога виплачена 44 мешканцям громади по 15 тисяч гривень кожному.

Прийом заяв триває.

Перелік документів, які потрібно надати: https://loga.gov.ua/.../cogorich_vzhe_44_viyskovim_zi...

Для отримання більш детальної інформації, щодо переліку необхідних документів звертайтеся до відділу соціального захисту населення Старобільської міської ради по телефону: 0665556606.