До Дня Європи долучаймося до флешмобу "Луганщина – це Європа, луганці – європейці!"

Дата: 03.05.2024 07:24

Фото без описуЩо треба? До 09 травня року зняти відео про те, що для вас є Європа, і чому Україні важливо стати частиною європейської спільноти або показати європейські місця України та/або Луганщини.

Можна зробити фото. На фото можуть бути красиві туристичні місця, будівлі, фортеці. Або ваше фото на тлі прапору Евросоюзу (синій з 12-ма зірочками), або з маленьким прапорцем в руці.

Родини, які за кордоном! Робіть фото красивих місць. Або свої фото з прапором України, вкажіть місто і країну.

P.S:фото або відео відправляти на будь-який для вас зручний меседжер на номер телефону нашого Координаційного центру 0938035247🤩