Реєстрація на інформаційну зустріч

Дата: 28.05.2024 09:51

Друзі, у нас для вас важлива новина

14 лютого 2022 року на черговій сесії Лозно-Олександрівської ради було прийняте рішення про створення Молодіжної ради.

Що таке Молодіжна рада?

Молодіжна рада – це потужний інструмент молодіжного «голосу», що надає можливість молодому поколінню бути почутими та поміченими. Адже він створюється при органах місцевого самоврядування та з метою зібрати представників молоді для консультування, розробки й реалізації ідей, що стосуються молодіжної політики.

Отже, тобі 14-35 років, ти мрієш про громаду, де молодь може реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички?

Тоді реєструйся на інформаційну зустріч:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCbjhca8KksUCDoEXroE5SwEY60dJqPi9tZ7l1sOQ73PnjTw/viewform?fbclid=IwAR2PqDYvA6K8uderSnrIDkH-