4 червня – Міжнародний день безневинних дітей-жертв агресії

Дата: 04.06.2024 08:36

Фото без опису4 червня в Україні вшановують пам'ять дітей, що загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України. Пам'ятний день було встановлено постановою Верховної Ради у 2021 році. "Майже 1,5 тисячі дітей отримали поранення. Ще близько 20 тисяч дітей було викрадено та примусово вивезено з України. Ці цифри є лише офіційними даними", - наголосив прем'єр-міністр України. Крім того, у військових конфліктах та аморальних терористичних актах по всьому світу, від випадкових вибухів старих снарядів під землею гине велика кількість дітей. Такі страшні події є результатом дій дорослих людей, які засліплені жагою до влади та грошей і не можуть знайти компромісу для припинення конфлікту. Жодну жертву російського насилля не забудемо, ніколи не пробачимо ворогові злочини, здійснені проти дітей. Світла пам'ять кожному малюку.