ДОТРИМАННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ТА ЇЇ СТАНДАРТІВ

Дата: 05.07.2024 14:06

Фото без описуЛозно-Олександрівська селищна військова адміністрація, як орган місцевого самоврядування, реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, зокрема, з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Було створено Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі, СНПК та протидії торгівлі людьми при Лозно-Олександрівській  селищній військовій адміністрації Сватівського району Луганської (розпорядження начальника Лозно-Олександрівської  СВА №28 від 21.03.2024 року). Затверджено Положення та склад Координаційної ради. Голова Координаційної ради є заступник начальника селищної військової адміністрації.

З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ ТА ЇЇ СТАНДАРТІВ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ЗА НОМЕРОМ:

+38(066)-96-16-467 – Координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми, домашньму насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав для жінок та чоловіків - Олена Крамарєва

lozno@loga.gov.ua - ел.пошта для звернень

Також у разі гендерної дискримінації ви можете звернутися по допомогу:

Телефон Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0 800 500 335 або короткий номер з мобільного 116 123;

Телефон цілодобової та безкоштовної «гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей 1547

Євроінтеграційні прагнення України стали невід’ємними реаліями політичного сьогодення. Підписавши і ратифікувавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, Україна продемонструвала відданість демократичним європейським цінностям та взяла на себе зобов’язання «враховувати питання рівності між чоловіками і жінками при розробці та впровадженні законів, постанов, адміністративних положень, політики і заходів».

Термін „ґендер” – означає різні соціальні ролі, обов’язки та ідентичності жінок і чоловіків та співвідношення сил між жінками й чоловіками у певному суспільстві. Ґендерні ролі та ґендерні відносини у різних країнах і культурах відрізняються й можуть бути різними навіть у різних груп одного суспільства.

Термін „стать” стосується біологічних відмінностей між жінками і чоловіками.