31 Січня, 2019 р., 15:42
Інформуємо жителів Лозно - Олександрівської громади про нову  форму виховання дітей.
29 Грудня, 2018 р., 10:56
Шановні мешканці Лозно-Олександрівської громади! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю  ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її продовження у наступному році. Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій! З повагою та найкращими побажаннями, Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій  Леонов.
28 Грудня, 2018 р., 13:55
Лозно – Олександрівська селищна рада повідомляє, що з метою недопущення переохолодження та обмороження мешканців і гостей громади в зимовий період (під час зниження температури) на території Лозно – Олександрівської селищної ради діють три пункти обігріву:
29 Листопада, 2018 р., 16:14
«Лозно-Олександрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
17 Липня, 2018 р., 16:42
Депутати Лозно-Олександрівської селищної ради  перед засіданням  другої сесії вшанували пам’ять жертв війни в Україні прийнявши участь разом з працівниками культури, поклали квіти до  Меморіалу загиблим воїнам – землякам.