Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості

13 Березня, 2020 р., 09:24
12 березня в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрвської об’єднаної територіальної громади.
10 Березня, 2020 р., 09:30
12 березня об 11:00 в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбудеться чергова зустріч Робочої групи з Громадської безпеки та соціальної згуртованості.
14 Листопада, 2019 р., 09:13
14 листопада в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбулося підсумкове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громади.
09 Листопада, 2019 р., 19:14
13 листопада о 12:00 годині в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбудеться чергова зустріч Робочої групи з Громадської безпеки та соціальної згуртованості.
21 Вересня, 2019 р., 19:46
16 вересня відбулася чергова зустріч робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Лозно-Олександрівської ОТГ. Окрім учасників робочої групи на зустрічі були присутні спеціаліст з соціальної мобілізації ПРООН Еміль Коренєв, Лозно-Олександрівський селищний голова Олексій Леонов, начальник відділу освіти, культури, бібліотек, молоді та спорту Лозно-Олександрівської селищної ради Наталія Ляшко, працівники селищної ради та активні мешканців населених пунктів громади.
16 Вересня, 2019 р., 16:25
В рамках співпраці з програмою ПРООН 16.09.2019 року в Лозно-Олександрівському Будинку Культура відбулася зустріч поліції Білокуракинського району та населення Лозно-Олександрівської громади.
03 Вересня, 2019 р., 14:51
16 вересня об 11:00 в приміщенні Лозно-Олександрівського Будинку Культури відбудеться чергова зустріч Робочої групи з Громадської безпеки та соціальної згуртованості.
23 Травня, 2019 р., 10:59
24 травня 2019 року в рамках співробітництва з програмою ПРООН відбулася зустріч поліції Білокуракинського району та населення Лозно-Олександрівської громади. Представник поліції Білокуракинскього району звітував перед населенням про проведену роботу за перший квартал 2019 року.
15 Березня, 2019 р., 14:20
                                                         Проект Профілю ОТГ