30 Жовтня, 2020 р., 10:08
Шановні працівники соціальної сфери!
23 Жовтня, 2020 р., 15:19
На території парку біля місцевого Будинку Культури розпочато створення зони для вуличного кінотеатру: встановлено паркові лавки та опору з проекційним екраном, придбано мобільну акустичну систему та очікується поставка вуличних урн. Надалі планується встановлення паркового освітлення та лавок для відпочинку.
19 Серпня, 2020 р., 10:00
До уваги структурних утворень політичних партій!
19 Серпня, 2020 р., 09:58
Онлайн реєстрація громадської організації за допомогою Онлайн будинку юстиції
16 Серпня, 2020 р., 15:24
Білокуракинська районна організація Товариства Червоного Хреста в Україні за підтримки Німецького Товариства Червоного Хреста в умовах карантину надали гуманітарну допомогу малозахищеним верствам населення Лозно-Олександрівської ОТГ.