16 Липня, 2020 р., 09:52
Шановні працівники бухгалтерської служби!
16 Липня, 2020 р., 09:29
Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у Луганській області
16 Липня, 2020 р., 09:26
Державна реєстрація припинення громадського об'єднання,
11 Липня, 2020 р., 17:27
09 липня 2020 року з метою налагодження співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми у Лозно-Олександрівській об’єднаній територіальній громаді відбулась он-лайн зустріч з експертом-консультантом проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Тридубом Ігорем.
19 Червня, 2020 р., 00:15
10 червня 2020 року депутати Лозно-Олександрівської селищної ради звернулися до Верховної Ради України з проханням сприяти у вирішенні надзвичайно важливого питання стосовно майбутньої приналежності території  громади:
17 Червня, 2020 р., 11:29
Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня 2020 року.
13 Квітня, 2020 р., 14:17
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Лозно-Олександрівська селищна рада нагадує про важливість дотримання правил карантину у пасхальний період.
09 Квітня, 2020 р., 09:05
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Найчастіше, застарілі снаряди знаходять громадяни на відкритих територіях поблизу населених пунктів або у лісових масивах. Однак трапляється, що на небезпечну знахідку можна натрапити і на території власного домогосподарства.